A PEAC elleni vereségek az ezüstbe kerültek
SZESE Röplabda hírek
PTE-PEAC–SZESE Győr 3:0 (18, 19, 18)
Pécs. NB II-es férfimérkőzés, 30 néző. V.: Selega, Hegedüs B.

SZESE: Csank, Szántósi, Tigyi, Mihályi, Mészáros Á., Pap J. Cs.: Kiss D. (liberó), Kiss Á. Megbízott edző: Szántósi Bence.

A mieink tét nélkül léphettek pályára Pécsen, miután a múlt heti vereséggel elbukták az esélyt az ezüstéremre. A fiúk így felszabadultan tudtak játszani, bár kezdetben négyes poszton gyengélkedett a nyitásunk és a fogadásunk, ám később stabilizáltuk a játékunkat. A szettek közepéig, volt, hogy a hajráig jól tartottuk magunkat, helyenként a vezetést is sikerült átvennünk rövid időre, azonban a szokásosnak mondható megtorpanást ezúttal is minden szettben „eljátszottuk”: beragadtunk egy-egy állásban 4-5 pont erejéig, amivel el is ment a mérkőzés.

Ezzel az eredménnyel NB II-es férficsapatunk a Nyugati csoport harmadik helyén fejezte be a bajnokságot.

Szántósi Bence: – Kezdetben gyengélkedett a játékunk, ám ezt követően sokáig tartani tudtuk magunkat. Sajnos most is minden szettben volt egy állás, ahol megtorpantunk. Az eredménytől függetlenül jó hangulatú meccset játszottunk és mindenki lehetőséghez jutott.